ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


   КП «Стрийводоканал» розпочинає свою історію з 1978 р. як цех водопостачання м.Стрия у складі міського комбінату комунальних підприємств, згодом стає виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства. У 2000 р. після розподілу обласного управління реорганізується в державне комунальне підприємство «Стрийводоканал» і в 2004 р. згідно із законом про місцеве самоврядування стає комунальним підприємством «Стрийводоканал», власником якого є територіальна громада м. Стрий.

    Основною діяльністю підприємства є забезпечення питним водопостачанням та відведенням господарсько-побутових стоків населення м.Стрий, його інфраструктури та промисловості, також підприємство проводить підготовку води до стандарту «Вода питна» для м.Моршин. Виробнича потужність підприємства становить 25 тис.куб. м води на добу та 25 тис.куб. м прийнятих стоків на добу. У зв»язку зі спадом промислового виробництва в м.Стрий (як в цілому по Україні) на даний момент виробничі потужності завантажені на 50% від запроектованих.

    Братківський водозабір (26 артезіанських свердловин) розташований на території Братківської та Жулинської сільських рад Стрийського району. З водозабору вода подається в резервуари насосної станції ІІ підйому виробничою потужністю 25 тис.куб.м за добу, де проходить очистку, після якої подається по двох водогонах Д 600 мм на м.Стрий та одним водогоном Д200 мм на м.Моршин. Загальна довжина трубопроводів у системі водопостачання складає 250 км., у системі каналізування 97 км.

    Каналізаційні очисні споруди механічного та повного біологічного очищення каналізаційних стоків виробничою потужністю 25 тис.куб.м за добу розташовані на території Добрянської сільської ради.

    Комунальне підприємство «Стрийводоканал» одним із перших у західному регіоні 1 липня 2004 р. перейшло на цілодобове водопостачання, в 2008 р. проведено автоматизацію водозабору за допомогою модемного GPRS зв»язку.

    На даний момент на підприємстві проводиться: Реконструкція каналізаційних очисних споруд, впроваджуються новітні технології автоматизації та диспетчеризації об»єктів підприємства за допомогою модемного GPRS зв»язку, в 2009 р. відмовилися від очистки питної води стиснутим хлором та впровадили технологію очистки води гіпохлоритом натрію.

    Всі ми разом дружньою командою дбаємо про ваш добробут та безпеку.

    Виховання акуратності та відповідальності наш головний девіз.