arrow_back_ios Назад

Юридичні особи та ФОП

Повідомлення від 01.05.2022 р. про публічну пропозицію (оферту) Комунального підприємства «Стрийводоканал» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції Закону України від 03.12.2020 року № 1060), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85), статею 633 та 634 Цивільного Кодексу України Комунальне підприємство «Стрийводоканал» (КП «Стрийводоканал») розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі по тексту – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень, інших об’єктів нерухомого майна в багатоквартирному будинку, а також для власників (користувачів) індивідуальних (садибних) будинків.

Договір розміщено на офіційному веб-сайті КП «Стрийводоканал» (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення) http://Stryivodokanal.com.ua у вільному доступі.

З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85, яка набрала чинності 04.02.2022 р.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з моменту його розміщення на офіційному веб-сайті  КП «Стрийводоканал» http://Stryivodokanal.com.ua власники/співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Стрийводоканал».

Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті КП «Стрийводоканал» http://Stryivodokanal.com.ua такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Зява-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення