arrow_back_ios Назад

Укладання договорів

На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 р. № 690 затверджені типові договори про надання житлово-комунальних послуг. КП «Стрийводоканал» пропонує Вам визначитись з однією із моделей запропонованих договорів.

ІД з обслуговуванням ВБМ

ІД без обслуговування ВБМ

3 Дог з колективним споживачем

4 Колективний договір

Обрати одну з чотирьох моделей договірних відносин необхідно на загальних зборах співвласників багатоквартирного будинку. Рішення оформлюється протоколом згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Рішення вважається прийнятим, коли за нього проголосували власники всіх квартир та нежитлових приміщень, площа яких перевищує 50% усієї площі багатоквартирного будинку. Після оформлення відповідного протоколу, його витяг необхідно надати у Відділ збуту КП «Стрийводоканал» для подальшої роботи по укладанню договорів.

У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Для мешканців приватного сектору передбачений наступний типовий договір:

Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення(відмови) від комунальної послуги.

Повідомлення від 01.05.2022 р. про публічну пропозицію (оферту) Комунального підприємства «Стрийводоканал» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції Закону України від 03.12.2020 року № 1060), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85), статей 633 та 634 Цивільного Кодексу України Комунальне підприємство «Стрийводоканал» (КП «Стрийводоканал») розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі по тексту – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень, інших об’єктів нерухомого майна в багатоквартирному будинку, а також для власників (користувачів) індивідуальних (садибних) будинків.

Договір розміщено на офіційному веб-сайті КП «Стрийводоканал» (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення) http://Stryivodokanal.com.ua у вільному доступі.

З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85, яка набрала чинності 04.02.2022 р.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з моменту його розміщення на офіційному веб-сайті КП «Стрийводоканал» http://Stryivodokanal.com.ua власники/співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Стрийводоканал».

Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті КП «Стрийводоканал» http://Stryivodokanal.com.ua такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

В цьому відео, з YouTube каналу Ekvis Studio, юрист Дмитро Левицький детально розповів про головне – про нові типи договорів, які передбачає закон «Про житлово-комунальні послуги».

Перелік адрес житлових будинків м. Стрия за моделлю індивідуального публічного договору приєднання